Dobre pierwsze wrażenie!

Czy wiesz, że Klient przeglądający dziesiątki ofert  w internecie poświęca na każdą 3 sekundy.  Tylko tyle czasu potrzebuje potencjalny nabywca, żeby ocenić – czy odrzucić bądź zostać dłużej przy Twojej ofercie. Tak naprawdę powiedzenie, że „kupuje się oczami”,  również tu się sprawdza. Skoro już wiemy, jak ważny jest wygląd oferty sprzedaży nieruchomości oraz  tzw. pierwsze wrażenie jakie należy wywołać na potencjalnych nabywcach, to zróbmy je! Zwiększy to nasze szanse na szybką sprzedaż i na to, że zostaniemy zauważeni.

Co zrobić żeby nasza oferta była widoczna?

Pomijając fakt, że zdjęcia powinny być technicznie dobrze wykonane  dobrym sprzętem,  to nasz lokal, dom powinno się dobrze przygotować do sesji zdjęciowej a przede wszystkim uprzątnąć ze zbędnych rzeczy, które mogłyby się znaleźć w kadrze. Oczywiście najlepiej wykonywać sesję w słoneczny dzień i dobrze żeby na zdjęciach wyeksponować lokal z jego najlepszymi „momentami”. Zdjęcie główne nieruchomości powinno być najciekawszym i nie zawsze musi być to zdjęcie budynku z zewnątrz. Jeśli nasza oferta sprzedaży zasługuje na szczególną uwagę i ekspozycję ze względu na wielkość, parametry – co ma wpływ na cenę ofertową, można wykonać dodatkowe usługi – wirtualny spacer, film z drona. 

Co to jest Home staging?

Home staging jest profesjonalną usługą, którą wykonujemy jako usługę dodatkową. Polega ona na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Ma ona na celu wydobycie zalet i charakteru Twojej nieruchomości oraz zaprezentowanie kupującym modnego aranżacyjnie, nowoczesnego stylu nieruchomości, gdzie poczują się tak, żeby chcieli tu zostać. Klienci podchodzą do zakupów emocjonalnie i w oglądanej nieruchomości pragną zobaczyć wymarzone przez siebie wnętrze a wchodząc do kompletnie nieprzygotowanego lokalu zniechęcają się bardzo często przekroczywszy tylko próg. Jednocześnie 90% z nich nie potrafi sobie wyobrazić potencjału nieruchomości i tego jak mógłby wyglądać po zabiegach remontowych i wystroju wnętrza. Dlatego tak ważna jest wcześniejsza aranżacja architektoniczna oraz zaprezentowanie jej potencjalnych zalet. Lokale, domy po takich zabiegach z zakresu adaptacji wnętrz wzbudzają większe zainteresowanie wśród nabywców, stąd szybciej się sprzedają.

Do rzeczy!

Jeśli powierzysz nam swoją nieruchomość zadbamy o to, żeby Twoja oferta sprzedaży wyróżniała się na tle innych. Zrobimy dobry marketing na najczęściej oglądanych portalach. Wyeksponujemy zalety Twojej nieruchomości, tak aby podkreślić jej prawdziwą wartość, a nawet podnieść jej cenę. Jeśli interesuje Cię usługa Home Stagingu to musisz wiedzieć, że według badań i naszego doświadczenia, wnętrza które zostały poddane profesjonalnej aranżacji, zostają sprzedane nawet o 10% – 15% powyżej oczekiwanej ceny sprzedaży. Dzięki takiej usłudze oszczędzisz czas i pieniądze, a my przeprowadzimy lifting Twojej nieruchomości bez kosztownego remontu i zbędnych formalności, maksymalnie wykorzystując potencjał przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniach.

Nasz marketing robi wrażenie!