Komu z nami po drodze?

Z nami sprzedasz swoją nieruchomość!

Jako agencja nieruchomości zajmujemy się pośredniczeniem w kupnie – sprzedaży nieruchomości. Dla  Klientów Sprzedających wykonujemy usługę od momentu podpisania z nami umowy aż do przekazania kluczy nabywcy. Współpracujemy z Klientami w dwóch formach umów, jednak preferujemy umowy na wyłączność. Wykonujemy oględziny, pomiary, fotografujemy, redagujemy ogłoszenia i promujemy ofertę na sprzedaż w najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych. Prowadzimy prezentacje nieruchomości. Pomagamy we wszystkich kwestiach okołosprzedażowych, pomożemy zgromadzić wymagane dokumenty, przygotujemy umowę przedwstępną sprzedaży, 

Korzyści z umowy na wyłączność mają dwie strony

W swojej pracy z klientami często zauważamy, że niektórzy Klienci nie preferują umowy na wyłączność  z jedną agencją, sądząc że taka sytuacja zmniejszy, czy też odbierze im  szansę na szybką sprzedaż.  Naszym zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Dlaczego?

Umowa na wyłączność to dla Klienta owszem umowa, gdzie nie może już podpisać umowy z inną agencją, natomiast dla naszej agencji to sygnał do wysokobudżetowego premiowania takich ofert sprzedaży przez cały okres trwania umowy. Wiemy wtedy, że żaden inny agent przypadkowo nie sprzeda przed nami nieruchomości a wtedy my nie zarobilibyśmy nawet na koszty. Jest to zrozumiałe ekonomicznie. Korzyść dla Klienta to zdecydowanie szybsza sprzedaż powierzonej nieruchomości. Po drugie jeśli prowadzeniem sprzedaży zajmuje się jedna agencja, tym mniejszy bałagan medialny wokół oferty a i Klient może skuteczniej ocenić pracę agenta i egzekwować. 

Kolejny bonus dla Klienta, który przystępuje do umowy na wyłączność to zniżka w prowizji. 

Nasze ogłoszenia zobaczysz również na Facebooku. Sprawdź!

Jeśli chciałbyś kupić z nami nieruchomość!

Z nami bezpieczniej kupisz swoją wymarzoną nieruchomość! W transakcjach nieruchomościami potrzebne jest „trzecie oko”, wsparcie z chłodną oceną, aby dokonać analizy stanu nieruchomości i jego adekwatności do ceny.  Dlaczego o tym mówię jako specjalista oraz Rzeczoznawca Majątkowy ? Nieruchomości skrywają wiele „niewiadomych”, nie wszystko da się wyczytać z księgi  wieczystej, zwłaszcza w przypadku nieruchomości gruntowych.

Umowa z Klientem polegać będzie na przygotowaniu ofert z rynku  nieruchomości, które będą najbardziej zbliżone do jego preferencji, oraz zorganizowanie prezentacji, w dalszym etapie sprawdzenie jej pod względem stanu prawnego i nie tylko.

Z moich spostrzeżeń jako pośrednika nieruchomości wynika, że coraz częściej uczestnicy rynku wolą dokonywać transakcji, tam gdzie sprzedażą opiekuje się Agent. Dlaczego? Z rozmów z takimi osobami wynika, że czują się bezpieczniej i mają poczucie, że wszystko odbywa się zgodnie z literą prawa a nieruchomość jest sprawdzona, co najmniej co do stanu prawnego.  Nadmienię jako ciekawostkę, że w Stanach Zjednoczonych nie można sprzedać nieruchomości bez udziału agenta nieruchomości. 

Przypominam, że świadczymy również usługi dla kupujących dowolną nieruchomość, gdzie jesteśmy negocjatorami oraz jako specjaliści możemy dokonać analizy czy nieruchomość nie skrywa dodatkowych, niewidocznych gołym okiem tajemnic. 

Zapraszamy !