Budowa domu na zamówienie. Ty wybierasz, my budujemy !

Kupując dom od dewelopera czy też z rynku wtórnego, nie kupujesz idealnego domu dla siebie!

  Dom zbliżony do idealnego to taki, który to Ty „zaprojektujesz”, aby to dla Ciebie był wygodny oraz od podstaw miałeś kontrolę nad wyborem technologii i  materiałów, od cegły po okna i pokrycie dachu. Jak widzisz trudnych wyborów jest dużo, ale można je pogodzić dostosowując budowę domu do Twoich potrzeb i kieszeni. Przytoczę tu również stare powiedzenie:              ” Pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela, dopiero trzeci dla siebie”. Dlatego właśnie, zbuduj dom ze specjalistami z różnych branż, pod dobrym nadzorem i z dobrymi doradcami, żeby ten dom był ” Pierwszy i dla siebie”.  Pomożemy Ci podjąć decyzję, oszacujemy koszty i będziemy nadzorować proces budowy, tak aby został wzniesiony zgodnie ze sztuką.

Czy realizacja budowy z naszą firmą jest droższa?

Sądzisz, że kupując dom od dewelopera czy z rynku wtórnego, zaoszczędzisz? Nic bardziej mylnego.

Ceny ofertowe domów i lokali z rynku pierwotnego właściwie są nienegocjowalne. Wszyscy wiedzą, że zawierają zysk dewelopera i nie należą nawet do przystępnych. Z drugiej strony patrząc, i tak na ogół nadal nie kupujesz domu dla siebie, bo np. brakuje w nim spiżarni a okna w salonie skierowane są na wschód zamiast na południe. Co z domami z rynku wtórnego? Sprawdź oferty z agencji nieruchomości! Najczęściej oferty sprzedaży dotyczą domów z lat od 80 – tych do 2000. Jakie to domy? Już Ci odpowiadam, otóż wybudowane z kiepskich materiałów, z wadami i o niemodnym rozkładzie pomieszczeń. Budując z naszą firmą wybudujesz dom przemyślany i to Ty zdecydujesz o wszystkich parametrach, a my dopilnujemy i zorganizujemy cały proces budowy, oczywiście za naszą pracę też pobierzemy wynagrodzenie, które nie będzie wyższe od zysku dewelopera. 

Czy współpraca z nami będzie Ci się opłacać?

Budowa to nie prosta sprawa, zwłaszcza dla zapracowanego dyletanta z dziedziny budownictwa. Jeśli należysz do tej grupy osób a nie odpowiada Ci zakup nieruchomości z rynku pierwotnego typu segment z placykiem na auto, ani też z rynku wtórnego ze względu na brak dobrych ofert sprzedaży domu dla Ciebie, to takie rozwiązanie jakie my proponujemy, zawsze będzie DLA CIEBIE idealnym wyborem. Unikniesz błędów już na samym początku, i to najbardziej się opłaca. Wybudujesz tak jak chcesz od podstaw w dobrej cenie.  Na naszej stronie wybierzesz projekt, my spersonalizujemy go dla Ciebie oraz zorganizujemy przedsięwzięcie. 

Zapraszam na blog oraz do obejrzenia projektów domów!